Justin TV

Netmacizle.com olarak kullanıcılarımıza pek çok hizmet veriyoruz. Bu hizmetlerin arasındaki en önemli amacımız ise sizlere en iyi maç yayınlarını sunmak. Peki netmacizle.com ile ilgili aklınızda soru işaretleri mi var ? Dilerseniz bu soru işaretlerini hep birlikte giderelim.

 

Neden netmacizle.com ’u tercih etmeliyim?

 

Bu sorunun cevabı aslında çok basit. Normal bir spor sever her zaman yaptığı gibi daha önceden bildiği çeşitli web sitelerini kontrol edebilir veya arama motorlarında izlemek istediği maçların ismini aratarak gerekli linklere ulaşabilir. Fakat tüm bu yöntemler hem zahmetli, hem de her zaman olumlu sonuç verme ihtimali olmayan yöntemlerdir. Canlı maç yayınlarını sizlere sağlamak için pek çok kaynak arasından derlediğimiz maç yayınlarını derliyor ve bu şekilde size sunuyoruz. Böylece internet ortamında ayrıca herhangi bir link aramanıza gerek kalmıyor. Dilediğiniz taktirde izlemek istediğiniz canlı maç yayınını da ekibimize ileterek bu yayınları web sitemizde bulmanız mümkün hale geliyor.

 

Netmacizle.com ’da takip ettiğim maçlarda sorun yaşar mıyım?

 

Netmacizle.com olarak maç yayınlarını en kaliteli kaynaklardan seçiyoruz. Dünya üzerinde pek çok kaynaktan yayın yapan sayısız adet maç yayını sitesi bulabilirsiniz. Bu sitelerin pek çoğunda maçlar 360p veya 480p şeklinde yayın yapmaktadır ve siteler üzerinde pek çok reklam bulunmaktadır. Bunların dışında bazı maç yayını siteleri sizden çeşitli programlar indirmenizi isteyebilir. Sitemize koyduğumuz maç yayınlarını sayısız kaynağı deneyerek belirliyoruz. Bu seçimleri yaparken dikkat ettiğimiz kriterler ise yayın çözünürlüğü, mümkünse Türkçe içerik sağlamak ve yayınlarda herhangi bir donma olmaması. Sitemize koyduğumuz maç yayınlarında herhangi bir sorun yaşamamak için ihtiyacınız olan tek şey ortalama bir internet bağlantısına sahip olmak. Bunun dışında herhangi bir ek adıma ihtiyaç duymadan istediğiniz maç yayınlarını rahatlıkla takip etmeniz mümkün.

 

Yayınları nasıl seçiyorsunuz?

 

Daha önce de belirttiğimiz gibi internet üzerinde bu türde yayın yapan sayısız kaynak var. Çok kaliteli olarak bilinen maç yayınları sitelerinde bile bazen sorunlu yayınlarla karşılaşmak mümkün. İçerik ekibimiz sizlere en iyi maç yayını tecrübesini yaşatmak için tüm kaynakları kontrol edip en iyi şekilde yayın yapan kaynağı sisteme eklemekte. Bu sayede maç sırasında herhangi bir sorunla karşılaşma ihtimalinizi en aza indiriyoruz. Çoğu zaman Şampiyonlar Ligi, NBA, Euroleague ve Türkiye Süper Ligi gibi çeşitli organizasyonlar için özel yayın yapan pek çok kaynak internet ortamında mevcut. Biz ise bu kaynakları bir araya getirip canlı maç yayını izleme keyfini birkaç tıkla size taşımanın memnuniyetini yaşıyoruz.

 

Netmacizle.com ‘ da diğer hizmetleriniz neler?

 

Öncelikli amacı canlı maç yayınları yapmak olan web sitemizde kullanıcılarımıza sunduğumuz imkanlar sadece bunla sınırlı kalmıyor. İstediğiniz ligden dilediğiniz maçı rahatlıkla izleyebileceğiniz canlı maç yayınları sitesi justin tv, aynı zamanda canlı sohbet hizmetini de sizlere sunuyor. Bu hizmet aracılığıyla dilerseniz takip ettiğiniz canlı maç yayınını izleyen diğer kişilerle dilediğiniz şekilde sohbet edebilir, dilerseniz istediğiniz maç yayınlarını belirterek sisteme ekleyebilirsiniz. Bunun yanında izlediğiniz maç yayınında bulunan takımlarla ilgili son haberler, puan durumu, form durumları vb. bilgiler de sistemimizde bulunmakta. Tüm bunların yanında dilerseniz dünyada oynanan diğer maçların skorlarının da bulunduğu canlı skor sayfasından dilediğiniz maçın skorunu takip edebilirsiniz. Justin tv aynı zamanda maçları takip etmeniz için kullanmanız gereken DNS ayarlarını da güncel olarak sizlere sunarak herhangi bir sorun yaşamanızın önüne geçmeyi amaçlamaktadır.

 

Netmacizle.com ‘un mobil sayfası var mı?

 

Netmacizle.com üzerinde bulunan canlı maç yayınlarını dilediğiniz taktirde mobil platformlardan takip edebilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken tek şey, mobil platformdaki internet tarayıcınızdan web sitemize girmek. Sistem otomatik olarak aktif hale gelecektir.